Jauna fotografija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

+67
Subway
Saida
Natter
povce
tslajus
Rasa
Minute
hany*
Karolis
Aidas
DoubleK
lukutis
Milla
PanksSoul
medwezys`
sta_linas
kairys
Aguona
Gedyminas
Miegantis
meciau
waplioks
Tarė
smer
prieangis
Eglė
tatanka_jotanka
Teja-san
rakis
vytautas
MetuArbata
Skills
naktelė
kolorado
O'Mffn
O.
Dainius
andresito
VejuMote
Valerija
Vilmis
poffka
Mircul
Kiras
Amise
ingava
GM
Deividas.
Rena Visgi.
meduza
Karolyte
Spitfire
Ramunas
ups
baltakepure:)
shOo
juoda_plunksna
PilisLTU
Giedrė
RIVERFOOT
giljotina
Maushelis
Lukiukas
Uga
Meska
vikuted
Laurynas
71 posters

Puslapis 2527 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Svečias 2008-11-13, 23:47

beje, antroji fotografuota pro vaziuojanchios mashinos langa

Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  povce 2008-11-13, 23:49

Kaip miela ,labai grazus suo,o dar tas sniegas ant nosies...papirkai... cheers šaunu.
p.s. Pavydziu tau sniego Neutral

povce
Dalyvis (-ė)
Dalyvis (-ė)

Pranešimų skaičius : 53
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Nemenčinė (Vln r.)
Registration date : 2007-12-29

Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Svečias 2008-11-13, 23:55

as del jo ir persikeliau cia gyventi...ir dar del pashvaischiu...ir ramybes....ir kalnu.... Embarassed

Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Svečias 2008-11-13, 23:57

ir dar viena....ryshkumo nera, bet pats vaizdas geras

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Dsc0082ft0

Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  povce 2008-11-14, 00:21

Jurate rašo:del sniego...ir dar del pashvaischiu...ir ramybes....ir kalnu.... Embarassed
- Sad Sad gal kada ir as tokioj svajonej gyvensiu

povce
Dalyvis (-ė)
Dalyvis (-ė)

Pranešimų skaičius : 53
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Nemenčinė (Vln r.)
Registration date : 2007-12-29

Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  RIVERFOOT 2008-11-14, 00:42

Na tavo shunius man labai patiko Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 849862
RIVERFOOT
RIVERFOOT
Senbuvis (-ė)
Senbuvis (-ė)

Pranešimų skaičius : 314
Age : 33
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Vilnius
Registration date : 2006-09-09

Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Svečias 2008-11-14, 00:44

Aciu Embarassed nors jis su charakteriu tokiuuuu.....kad 'nerauk rutu zaliam darzely'

Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Kiras 2008-11-14, 06:18

Kalbant apie paskutiniaja - ryskumas yra, tik jis suvestas i nosi Smile Dazniausiai norisi, kad akys butu ryskios Smile

Kiras
Top
Top

Pranešimų skaičius : 1349
Age : 42
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Vilnius - Klaipėda
Registration date : 2007-08-01

Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  ingava 2008-11-14, 12:18

man pirmoji nuotrauka su suniu patiko, tik tiek, kad galvos per daug nukirpai.
ingava
ingava
Top
Top

Pranešimų skaičius : 1164
Age : 38
Gyvenamoji vieta (Localisation) : abroad
Registration date : 2007-08-09

http://www.flickr.com/photos/ingava/

Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Svečias 2008-11-14, 18:46

ingava rašo:man pirmoji nuotrauka su suniu patiko, tik tiek, kad galvos per daug nukirpai.



na as jau supratau, kad mano nuotraukos, tau niekad neitiks Smile
Mane abidvi foto 'veza', abiejuose uzfiksuotas zvilgsnis, antroje judesys-laime-pasitenkinimas-azartas.......Neziurekim pavirshutinishkai, gal visgi paziurekim ish emocines puses? Juk nuotrauka, tai menas, o menas- tai sielos kuryba...ne sausa fizika ar informatika......
Kiekvienas fotografuodamas...na gal but , daugelis, ne visi.....jaucia vaizda kuri fiksuoja ir kiekviena nuotrauka turi savo istorija, savo minti...
Rashau ish patirties ir ish profesinio poziurio....
Nebukim tokie 'sausi'.....nes man toks jausmas, kad nuotraukos perziurimos pavirshutinishkai, neisigilinant i jas....o tai butu labai skaudu man.

Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Svečias 2008-11-14, 19:39

apsishvarinimo valandele

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Dsc0053aw5

Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  RIVERFOOT 2008-11-14, 21:44

Jurate rašo:
ingava rašo:man pirmoji nuotrauka su suniu patiko, tik tiek, kad galvos per daug nukirpai.



na as jau supratau, kad mano nuotraukos, tau niekad neitiks Smile
Mane abidvi foto 'veza', abiejuose uzfiksuotas zvilgsnis, antroje judesys-laime-pasitenkinimas-azartas.......Neziurekim pavirshutinishkai, gal visgi paziurekim ish emocines puses? Juk nuotrauka, tai menas, o menas- tai sielos kuryba...ne sausa fizika ar informatika......
Kiekvienas fotografuodamas...na gal but , daugelis, ne visi.....jaucia vaizda kuri fiksuoja ir kiekviena nuotrauka turi savo istorija, savo minti...
Rashau ish patirties ir ish profesinio poziurio....
Nebukim tokie 'sausi'.....nes man toks jausmas, kad nuotraukos perziurimos pavirshutinishkai, neisigilinant i jas....o tai butu labai skaudu man.


Dabar ziurekim kaip gaunas Smile Tu ir pati puikiai savo nuotraukas moki ivertinti Smile no offence here ... Smile

Kitas dalykas , taip ta jausma ,to kadro ,mes jauciam.... bet ta jaucia tik fotografas pats. Bet kam kitam tu parodyk ...jis nieko nesupras apie kazkoki jausma ir paziures i tai kaip i eiline foto . IR TIK ZMOGUS turintis menine gyslele galbut izvelgs toje ,neva kitiem eilineje foto, kazka daugiau . Nezinau kaip jums VISIEMS ,bet as foto vertinu gerai ,kai ji kazkuo MAN patinka, o tai beje buna toli grazu ne su kiekviena pasitaikiusia foto....

Va pvz ingavai matos nelabai patiko , kitaip butu pareiskus "tikrai labai grazu, kompozicija liuks,spalvos labai grazios ,mintis super" .

Man asmeniskai ,kad ir paskutine foto, jokiu minciu nekelia ir net gilintis nesinori ;/
gal cia tik man taip ?
RIVERFOOT
RIVERFOOT
Senbuvis (-ė)
Senbuvis (-ė)

Pranešimų skaičius : 314
Age : 33
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Vilnius
Registration date : 2006-09-09

Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Svečias 2008-11-14, 21:50

RIVERFOOT rašo:
Jurate rašo:
ingava rašo:man pirmoji nuotrauka su suniu patiko, tik tiek, kad galvos per daug nukirpai.



na as jau supratau, kad mano nuotraukos, tau niekad neitiks Smile
Mane abidvi foto 'veza', abiejuose uzfiksuotas zvilgsnis, antroje judesys-laime-pasitenkinimas-azartas.......Neziurekim pavirshutinishkai, gal visgi paziurekim ish emocines puses? Juk nuotrauka, tai menas, o menas- tai sielos kuryba...ne sausa fizika ar informatika......
Kiekvienas fotografuodamas...na gal but , daugelis, ne visi.....jaucia vaizda kuri fiksuoja ir kiekviena nuotrauka turi savo istorija, savo minti...
Rashau ish patirties ir ish profesinio poziurio....
Nebukim tokie 'sausi'.....nes man toks jausmas, kad nuotraukos perziurimos pavirshutinishkai, neisigilinant i jas....o tai butu labai skaudu man.


Dabar ziurekim kaip gaunas Smile Tu ir pati puikiai savo nuotraukas moki ivertinti Smile no offence here ... Smile

Kitas dalykas , taip ta jausma ,to kadro ,mes jauciam.... bet ta jaucia tik fotografas pats. Bet kam kitam tu parodyk ...jis nieko nesupras apie kazkoki jausma ir paziures i tai kaip i eiline foto . IR TIK ZMOGUS turintis menine gyslele galbut izvelgs toje ,neva kitiem eilineje foto, kazka daugiau . Nezinau kaip jums VISIEMS ,bet as foto vertinu gerai ,kai ji kazkuo MAN patinka, o tai beje buna toli grazu ne su kiekviena pasitaikiusia foto....

Va pvz ingavai matos nelabai patiko , kitaip butu pareiskus "tikrai labai grazu, kompozicija liuks,spalvos labai grazios ,mintis super" .

Man asmeniskai ,kad ir paskutine foto, jokiu minciu nekelia ir net gilintis nesinori ;/
gal cia tik man taip ?


As konkrechiai i Ingava ir kreipiausiu...cia esu naujoke ir nemalonu kai zmogus uzsipuldineja nuo pat pirmos mitutes... o kad kiekvienas matome skirtingai, cia faktas...Kritika as visa priimu atlapa shirdim, kai ji buna nuoshirdi.

Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  RIVERFOOT 2008-11-14, 21:59

TIkrai dziugu ,kad esi naujas dalyvis , ir nieku gyvu nieks nevarys is cia taves Smile Is tkruju ,mes draugiski Smile

Beje nesiulau deti daug foto vienu kartu. Zymiai geriau po viena arba po dvi foto ideti i diena ir taip visa savaite, nei per kelias dienas visas sudet i foruma Smile Tokiu atveju zymiai didesne tikimybe ,kad sulauksi daugiau komentaru ,atsiliepimu konkrecioms foto.
Beje sis forumas nera labai aktyvus kaip dpreview ir kt.,, kartais reikia palaukti ir paros kol dalyviai perzvelgs ji . Smile


Paskutinį kartą redagavo RIVERFOOT, 2008-11-14, 21:59. Redaguota 1 kartą
RIVERFOOT
RIVERFOOT
Senbuvis (-ė)
Senbuvis (-ė)

Pranešimų skaičius : 314
Age : 33
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Vilnius
Registration date : 2006-09-09

Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty ir dar...

Rašyti  Svečias 2008-11-14, 21:59

Didziausia kritike esu pati sau ;-) kai paziuriu shiame tinklapyje kitu nuotraukas.....tai nepakartojama ir man laaabai toli iki to...Tiesiog norisi ish kitu sulaukti paskatinimo, o ne smugdymo zemyn Sad

Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  RIVERFOOT 2008-11-14, 22:00

Na ,tik nenusimink Smile Pamatysi ,kaip situacija keisis laikui begant . Cia ner per diena ismokstama Smile
RIVERFOOT
RIVERFOOT
Senbuvis (-ė)
Senbuvis (-ė)

Pranešimų skaičius : 314
Age : 33
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Vilnius
Registration date : 2006-09-09

Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Svečias 2008-11-14, 22:02

RIVERFOOT rašo:TIkrai dziugu ,kad esi naujas dalyvis , ir nieku gyvu nieks nevarys is cia taves Smile Is tkruju ,mes draugiski Smile

Beje nesiulau deti daug foto vienu kartu. Zymiai geriau po viena arba po dvi foto ideti i diena ir taip visa savaite, nei per kelias dienas visas sudet i foruma Smile Tokiu atveju zymiai didesne tikimybe ,kad sulauksi daugiau komentaru ,atsiliepimu konkrecioms foto.
Beje sis forumas nera labai aktyvus kaip dpreview ir kt.,, kartais reikia palaukti ir paros kol dalyviai perzvelgs ji . Smile


shita as jau pastebejau....laikau save pririshta toliau nuo nuotrauku, kad neikelineciau...per daugeli metu kiek fotografavau niekam ju nerodziau..gal tik sheimai....va ir norisi parodyti jas....

Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Svečias 2008-11-14, 22:03

RIVERFOOT rašo:Na ,tik nenusimink Smile Pamatysi ,kaip situacija keisis laikui begant . Cia ner per diena ismokstama Smile


shtai del to ir prisijungiau i shita kolektyva...kad tobuleciau...savam kisielyje virdama nieko ir neishmoksi Smile

Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  RIVERFOOT 2008-11-14, 22:11

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 100156 .

P.S Beje ,musu kolektyvas nera labai didelis ;/ Gal ir butu kokiu 15 aktyviu zmoniu , ir tai retai ;/ Tad ir skirtingu nuomoniu ,kritikos , pateikimas atitinkamai mazas Smile
RIVERFOOT
RIVERFOOT
Senbuvis (-ė)
Senbuvis (-ė)

Pranešimų skaičius : 314
Age : 33
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Vilnius
Registration date : 2006-09-09

Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Svečias 2008-11-14, 22:16

RIVERFOOT rašo:Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 100156 .

P.S Beje ,musu kolektyvas nera labai didelis ;/ Gal ir butu kokiu 15 aktyviu zmoniu , ir tai retai ;/ Tad ir skirtingu nuomoniu ,kritikos , pateikimas atitinkamai mazas Smile

Patikek....man pradziai ir tokio kiekio kritikos uzteks Rolling Eyes

Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  ingava 2008-11-14, 22:20

Jurate rašo:
ingava rašo:man pirmoji nuotrauka su suniu patiko, tik tiek, kad galvos per daug nukirpai.



na as jau supratau, kad mano nuotraukos, tau niekad neitiks Smile
Mane abidvi foto 'veza', abiejuose uzfiksuotas zvilgsnis, antroje judesys-laime-pasitenkinimas-azartas.......Neziurekim pavirshutinishkai, gal visgi paziurekim ish emocines puses? Juk nuotrauka, tai menas, o menas- tai sielos kuryba...ne sausa fizika ar informatika......
Kiekvienas fotografuodamas...na gal but , daugelis, ne visi.....jaucia vaizda kuri fiksuoja ir kiekviena nuotrauka turi savo istorija, savo minti...
Rashau ish patirties ir ish profesinio poziurio....
Nebukim tokie 'sausi'.....nes man toks jausmas, kad nuotraukos perziurimos pavirshutinishkai, neisigilinant i jas....o tai butu labai skaudu man.

Miela Jurate, as tikrai tikrai nenorejau taves smukdyti kazkaip zemyn su mano komentarais. As juk ir nesakiau, kad ''nu zinai, cia shudas, kaip ir visa kita, ka darai''. as sakiau, kad man patiko Smile ir ji man tikrai patinka. tiesiog manau, jog jeigu nebutum nukirpusi tiek jo galvos, pati nuotrauka atrodytu dar geriau - butu tobula. sutinku, kad ideja yra pati svarbiausia, bet technine puse taip pat svarbi, dalykai kaip kompozicija, ryskumas, triuksmai ir t.t. gali labai pagerinti darba. jeigu i situos dalykus neatsikreipiama, tai bus tiesiog kazkoks kasdieniskas suvis, kaip ir visu kitu zmoniu, kurie fotografija nesidomi, nors ir ideja gali buti GRAND. idejos tinkamas igyvendinimas yra labai svarbus.
Jeigu dalyvauji forumuose kaip sis ir bet kuris, tikekis kritikos. juk tam ir dedi nuotraukas, kad parodytum jas kitiem, kad isgirstum, kas blogai, ka reiktu patobulinti. kritika yra gerai. aisku, jei ji nera izeidzianti. siuo atveju, as nemanau, jog izeidziau pasakydama, jog nukirpai per daug galvos. be to, tai tik mano nuomone, gal kitiems ir neatrodo taip.
jeigu kas nors kritikuoja tavo darba, tai nereisia, kad jis/ji yra pries tave nusistate.
gal as ir sausai issireiskiau, gal ir turejau ''papuosti'' mano komentara kazkiek. bet esme juk ta pati Smile
negalvok, jog as manau, kad mano darbai yra nuostabus ir tobuli. as irgi sulaukiu kritikos ir labai uz tai dziaugiuosi, nes man tai padeda tobuleti.
peace Smile
sekmes kuryboj!
ingava
ingava
Top
Top

Pranešimų skaičius : 1164
Age : 38
Gyvenamoji vieta (Localisation) : abroad
Registration date : 2007-08-09

http://www.flickr.com/photos/ingava/

Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Kiras 2008-11-15, 11:28

Jurate rašo:
na as jau supratau, kad mano nuotraukos, tau niekad neitiks Smile
Zinai - nuosirdziai pasakysiu - tobulejimo prasme geriau tureti viena zmogu, kuriam niekas neitinka, negu 5, kuriems viskas itinka Smile Gauni penkis pasakymus "kaip grazu" - na ir ka? O ka buvo galima padaryti, kad butu dar graziau?

Jurate rašo:
Mane abidvi foto 'veza', abiejuose uzfiksuotas zvilgsnis, antroje judesys-laime-pasitenkinimas-azartas.......Neziurekim pavirshutinishkai, gal visgi paziurekim ish emocines puses? Juk nuotrauka, tai menas, o menas- tai sielos kuryba...ne sausa fizika ar informatika......
Kiekvienas fotografuodamas...na gal but , daugelis, ne visi.....jaucia vaizda kuri fiksuoja ir kiekviena nuotrauka turi savo istorija, savo minti...
Rashau ish patirties ir ish profesinio poziurio....

Didzioji beda daznai ir buna tai, kad nuotrauka autoriui turi emocini kruvi, sava istorija. Tai nera menas. Menas yra sugebejimas perteikti kitam zmogui sita emocini kruvi. Todel, jei as jo nejauciu, greiciausia beda ne many, o nuotraukoje Smile Na, gali buti ir many, jei as vienas nejauciu.

Jurate rašo: Nebukim tokie 'sausi'.....nes man toks jausmas, kad nuotraukos perziurimos pavirshutinishkai, neisigilinant i jas....o tai butu labai skaudu man.
Nebuk tokia jautri Smile nuosirdziai siulau Smile stora oda - geris Smile
Sitas forumas tuo ir geras, kad cia nuotraukos ziurimos kiek daugiau, nei pavirsutiniskai. Cia nera konvejerio. Bet yra ir kita medalio puse - foto turi paty prasytis detalesnio nagrinejimo.

Kiras
Top
Top

Pranešimų skaičius : 1349
Age : 42
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Vilnius - Klaipėda
Registration date : 2007-08-01

Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  RIVERFOOT 2008-11-15, 14:25

Pilnai sutinku su Kiro nuomone Smile
RIVERFOOT
RIVERFOOT
Senbuvis (-ė)
Senbuvis (-ė)

Pranešimų skaičius : 314
Age : 33
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Vilnius
Registration date : 2006-09-09

Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Laurynas 2008-11-15, 14:29

To Jurate
Realiai, jei darbas kritikuojamas, kalbu apie pagrista, konstruktyvia kritika, kai pasakoma konkreciai kas negerai ir kaip pataisyti, tai yra gerai, nes darbas visgi uzkabino ziurinti, plius issako nuomone kaip jo ar jos nuomone darbas butu isvis "stoga raunantis"... ne visada buna teisus kritikai...bet 99% atsizvelgus i kritika sekanti karta darant panasaus tipo darba jis bus gerokai geresnis nei negavus kritikos...


galu gale inga minejo kad jai toli dar iki mano macro... na tai nera visai tiesa, bet dar yra kur tobuleti jai...taipogi ir man... bet tarkim ji gerokai geriau geriau fotografuoja panoramas nei as... ir idejes savo paorama matyt buciau sudirbtas :D bet tas sudirbimas yra bene geriausia priemone tobuleti...ir kas svarbiausia- nemokama...tereikia tiesiog padaryti bendras isvadas is komentaru...ypac atkreipti i dalykus i kuriuos demesi atkreipe net keli komentuojantieji...darydama isvadas ir pritaikydama jas fotografuojant ne nepastebesi kaip po pusmecio ar metu darbai gerokai pageres... o ir darbus darytus pries metus ar daugiau pradesi labai kritiskai vertinti :D gal net geda rodyti bus dauguma kaip kad man :D
Laurynas
Laurynas
Top
Top

Pranešimų skaičius : 986
Age : 36
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Vilnius
Registration date : 2006-08-21

http://www.fotki.com/art-time

Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Svečias 2008-11-15, 14:51

Aciu visiems, pradedu isisavinti viska po truputi...tiesiog savishkiai zavejosi...ir buvo savotishkas lengvas shokas suvokti, kad dar toli grazu ne iki tobulumo, o net iki prieinamo viduriuko...Vertinu visu komentarus.... O kai nepazistu pradzioje zmoniu ir nezinau ju pateikimo kritikos....Cia jau mano klaida...Tad dekui...stengsiuosi isiklausyti ir tobuleti

Svečias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Gyvunu ir pauksciu nuotraukos - Page 25 Empty Re: Gyvunu ir pauksciu nuotraukos

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 2527 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume