Jauna fotografija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAW

3 posters

Go down

RAW Empty RAW

Rašyti  saiper 2009-07-20, 20:55

Sveiki. idomu butu suzinot ar naudojat raw formata? jei naudojat butu idomu suzinot koki sifta naudojat apdirbinet nuotraukoms. as meginau kelias programas bet kazkodel nelabai kazkas man gaunas. meginau Raw Therapee bet tik atsidarius nuotrauka vaizdas buna daug tamsesnis nei turetu but o ji sviesinant kencia kokyube ir atsiranda triuksmai. SILKYPIX Developer Studio 3.0E smagi bet mokama. o olympus master atsidarisu foto viska rodo labai geltonai. ir nelabai pavyksta rankiniu budu atrinkt naturalias spalvas. meginau photoshop cs4 bet kazkodel neatidaro man tu raw formatu. meginau siustis pluginus bet vistiek neveikia. kitos programos kurias meginau irgi neatidaro..

saiper
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Pranešimų skaičius : 17
Age : 39
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Kybartai
Registration date : 2009-07-18

Atgal į viršų Go down

RAW Empty Re: RAW

Rašyti  shOo 2009-07-21, 13:54

adobe lightroom naudog ir neturesi problemu. del tamsumo tai greiciausiai, kad problema ne programoje, o tavo fotoaparate arba monitoriuje. pasiskaityk internete apie histogramas ir paziurek i jas. gali buti, kad tavo fotoaparato lcd brightness per didelis, del to nuotraukos fotike atrodo daug sviesesnes negu yra is tikruju.
O del kokybes, tai raw fotografuoti verta, nes tai geriau uz jpeg, bet apdorojimas trunka zymiai leciau ir nuotraukos uzema daugiau vietos.

shOo
Top
Top

Pranešimų skaičius : 703
Registration date : 2006-09-13

Atgal į viršų Go down

RAW Empty Re: RAW

Rašyti  saiper 2009-07-21, 14:12

na su mano fotiku viskas geraqi ir su mano monitorium viskas gerai ir su viskuo pas mane gerai su softu kazkas negerai. nes atidarius per tarkim picasa3 vaizdas rodomas normalus koks ir turi but. atidariaus olympus master 2 vaizdas yra geltonas o atstacius kad olimpus masteryje butu normaliai tada per picasa rodo blogai. esme kad ten su programom kazkas ngereai. na picasa vienintele normaliai rodo vaizda ir siaip su ja galima editint ir pan. tai visai nieko. paprasta bet si ta dar sugeba Smile na o lightroom meginau taciau ji neatidare man raw formatu. gal reikia kokiu pluginu ar pan..?

saiper
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Pranešimų skaičius : 17
Age : 39
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Kybartai
Registration date : 2009-07-18

Atgal į viršų Go down

RAW Empty Re: RAW

Rašyti  Kiras 2009-07-21, 17:22

Paziurek, kokiu raw formatu fotografuoji. Turetu buti imanoma pakeisti fotoaparate. As naudoju Photoshop CS2 (berods 2) ir viskas ok

Kiras
Top
Top

Pranešimų skaičius : 1349
Age : 42
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Vilnius - Klaipėda
Registration date : 2007-08-01

Atgal į viršų Go down

RAW Empty Re: RAW

Rašyti  saiper 2009-07-21, 17:24

na olimpusas fotigrafuoja ORF formatu. paieskojaui internete ir radau converteri i dng tai dabar pasikonvertinu i dng ir galiu per lightroom'a pasileist. na bet kazkaip ten nieko per daug ispudingo nerandu ko negaleciau padaryt su picasa Smile

saiper
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Pranešimų skaičius : 17
Age : 39
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Kybartai
Registration date : 2009-07-18

Atgal į viršų Go down

RAW Empty Re: RAW

Rašyti  Kiras 2009-07-21, 17:26

Pentaxas leidzia rinktis tarp pef ir dng. Pasiziurek, greiciausia fotike bus nustatymas pas tave irgi

Kiras
Top
Top

Pranešimų skaičius : 1349
Age : 42
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Vilnius - Klaipėda
Registration date : 2007-08-01

Atgal į viršų Go down

RAW Empty Re: RAW

Rašyti  saiper 2009-07-21, 17:45

kaip ir nera bet ir nereikia..

saiper
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Pranešimų skaičius : 17
Age : 39
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Kybartai
Registration date : 2009-07-18

Atgal į viršų Go down

RAW Empty Re: RAW

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume