Jauna fotografija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mano šeimos atostogos Lietuvoje

Go down

Mano šeimos atostogos Lietuvoje Empty Mano šeimos atostogos Lietuvoje

Rašyti  Fotofabrikas.lt 2010-05-06, 13:50

Gegužės mėnesis Fotofabrike - ŠEIMOS mėnesis. Šia progra skelbiamas naujas fotokonkursas - http://www.fotofabrikas.lt/konkursai.albumId-37286424.html Mano šeimos atostogos Lietuvoje. Šio konkurso tikslas išrinkti įdomiausiai atostogauti sugebančios šeimos nuotrauką Lietuvoje, nestokojančią gerų emocijų ir drąsos.

Suprantama, kad sumokėjus nemenką sumą galima tikrai įdomiai praleisti laiką, tačiau šio konkurso misija ne tokia. Šis konkursas skirtas išmoningiems, kūrybingiems ir linksmiems, kurie net ir su menkomis išlaidomis sugeba savo atostogas paversti išskirtinėmis. Negailėkite savo nuotraukose nuotaikos, netikėtumo ir humoro jausmo. Laukiame šmaikščių ir vasariškų Jūsų šeimos nuotraukų atostogaujant Lietuvoje. Papasakokite savo atostogų istoriją ir laimėkite nepamirštamą savaitgalį Pervalkoje visai šeimai (4-5 asmenims).

Šis konkursas vyks visą gegužės mėnesį nuo 2010-05-01 iki 2010-05-31.

Prizas: Savaitgalis Pervalkoje visai šeimai

Birželio 1 dieną, Vaikų dieną, bus išrinkta šeima, kuri keliaus atostogauti į Pervalką. Poilsį visam savaitgaliui Jums dovanoja Poilsispriejuros.com.
KONKURSE DALYVAUJANČIOS ŠEIMOS


Mano šeimos atostogos Lietuvoje TAISYKLĖS:

1. Konkurse gali dalyvauti 3 Jūsų šeimos nuotraukos;

2. Nuotrauka turi atspindėti temą „Mano šeimos atostogos Lietuvoje“ ir turi būti fotografuota Lietuvoje;

3. Nugalėtojas bus renkamas su Jūsų pagalba. 2010-05-31 iš 10 nuotraukų, kurioms atidavėte daugiausiai savo balsų išrinksime laimėjusią šeimą;

4. Lyderius galite pamatyti nuėję į konkurso katalogą bei pasirinkę viršuje: "Rikiuoti pagal Geriausios";

5. Laimėtojai galės su prizo steigėju susiderinti tinkamą laiką atostogauti;

6. Fotofabrikas pasilieka teisę šalinti netinkamas nuotraukas ir gudrauti bandančius dalyvius.



Kaip įkelti nuotraukas į konkursą:

Norėdami dalyvauti konkurse, turite būti registruotu Fotofabrikas.lt vartotoju. Atlikite šiuos žingsnius:

1. Prisijunkite savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu prie Fotofabrikas.lt sistemos;

1.1. Jei neturite vartotojo užsiregistruokite;

2. Pasirinkite punktą „mano albumas“ ir įkelkite nuotrauką;

3. Spauskite „Dalyvauti konkurse“ (mygtukas prie įkeltos nuotraukos), nuspaudus nuotrauka automatikškai įkeliama į konkurso katalogą;

3.1 Arba pažymėkite nuotrauką (jau esančią kataloge) ir paspauskite „viešinti visiems“ ikoną, o atsiradus mygtukui „Dalyvauti konkurse“, paspauskite jį ir nuotrauka bus pateikta konkursui.


PRIZĄ ĮSTEIGĖ

[url= www.poilsispriejuros.com] www.poilsispriejuros.com[/url]

INFORMACINIAI RĖMĖJAI

Bernardinai.lt
Auto.plius.lt
Suduvosgidas.lt
Islosk.lt

Fotofabrikas.lt
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Pranešimų skaičius : 30
Registration date : 2010-03-02

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume