Jauna fotografija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fototaisyklos

2 posters

Go down

Fototaisyklos Empty Fototaisyklos

Rašyti  Meska 2006-09-13, 15:31

Kokių žinote fototaisyklų? Jūsų atsiliepimai apie jas, jei teko naudotis.

Kol kas pats esu porą kartų apsilankęs Vilniuje, Pylimo g. 10 esančioje taisykloje(netoli Reformatų stotelės/Hawaii Express dviračių parduotuvės Smile), tai įspūdis nekoks. Atėjau vakar priduot zenitą, dėl sugedusio eksponometro(gedimas toks: visiškai nebereguoja į apšvietimą, uždengiu objektyvą, o jis sako, kad dar reik diafragmuot, vienžo, užstringa)... Atvarau, sako, tau batareika nusėdo... Prijungė jis kažkokią handmade maitbloką, sako va, veikia... Imk batareikas ir veiks... Gerai... Paėmiau, pakeičiau namie, žiūriu - same shit... Šiandien vėl atėjau, nes netyčia dar vakar ir kažką su užraktu buvau pridirbęs, tai pažiūrėjo sako, kad apsisuko du kartus aplink "sraigtą"... Sutinku, logiška... Bet vis tiek sakau jam: "neveikia vistiek eksponometras", nuėmė objektyvą, sako, "veidrodis kreivai stovi, nepagauna eksponometras šviesos, tai ir neveikia... Nu nežinau, kosmiškai man tai skamba... Nieko, palikau, tegul tvarko užraktą... Jei pradės veikt iš tikrųjų eksponometras - valio! Bet kol kas, įspūdis nekoks. P.S. Ten vienos pigiausių juostelių(iš gerų) Smile

Meska
Forumo siela
Forumo siela

Pranešimų skaičius : 445
Age : 34
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Vilnius
Registration date : 2006-09-11

http://www.tracers.lt/

Atgal į viršų Go down

Fototaisyklos Empty Re: Fototaisyklos

Rašyti  Skills 2006-09-14, 05:57

Nikon atstovybe Shvitrigailos gatvej Wink ten daug geru daikciuku yra ir is ten kartais Nikonai iskeliauja pas Abraoma :D . Seip cool fotoprekiu parduotuve.

O jei kas nori geru saltu juostu katik ish shaldytuvo (tikraja to zhodzio prasme) tai shian suzhinosiu adresa, bet uzh krasnuchos yra labai cool ofisas kuris turi sandeli pilna visokiu fotoprekiu skirtu vezhiot i visokius Fujifilm ir t.t.

Skills
Dalyvis (-ė)
Dalyvis (-ė)

Pranešimų skaičius : 59
Age : 34
Gyvenamoji vieta (Localisation) : Deep_forest
Registration date : 2006-09-07

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume